TARNOBRZESKA SOBÓTKA 21-22 czerwca 2019r. – WEEKEND PEŁEN WRAŻEŃ

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych FRAM zaprasza  w dniach 21-23 czerwca na weekend wrażeń i emocji.

21 czerwca (piątek) nad Jeziorem Tarnobrzeskim  w blasku ognisk, pieśni, tańców, przy zabawie świętować będziemy najkrótszą w roku noc Noc Świętojańską”. Odkryjemy  jej urok oraz magię.

Startujemy o 22.00

A gdy blady sobotni świt nastanie nie omieszkaj spocząć trochę, by wieczorem 22 czerwca (sobota) dotrzeć na dziedziniec zamku w Parku Dzikowskim na widowisko „Czary-Mary”, czyli zaczarowany wieczór.

Starujemy o 21.30.

A gdyby pogoda psikusa zrobiła skieruj tego dnia kroki do TDK. Spotkamy się wówczas nieco wcześniej, bo o 17.00.

A niedziela jak niedziela, wypoczynku karuzela

Zatem 23 czerwca o godzinie 14.00 widzimy się na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu.

Maluchy ze Studia Tańca i Ruchu „FRAM” poderwą serca wszystkich widzów. Doprowadzą do  zachwytu rodziców, dziadków  i nie tylko.

A o godzinie 18.00 tego samego dnia, w ruch się wprawią smyczki, trąby, kontrabasy a na scenie królować będzie Zespół Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy” z Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

Lecz gdyby pogoda kapryśną była, deszczem strasząc, widzimy się przed dużą sceną TDK o 17.00, by podziwiać występ cały. Oczywiście Rzeszowiaków:)

Trzydniowy kulturalny maraton pełen wrażeń –  a doświadczycie tego  dzięki projektowi „Tarnobrzeska Sobótka 2019”, na który zaprasza organizator – Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych FRAM. Projekt sfinansowany ze środków gminy Tarnobrzeg.

Wstęp na wszystkie wydarzenia – bezpłatny

BĄDŹCIE  Z  NAMI

DO  ZOBACZENIA !!!