Letni obóz artystyczno taneczny w Czardworku

W dniach 04.07-14.07.2017 w Czardworku w Przysietnicy koło Brzozowa grupa dzieci i młodzieży z Tarnobrzega uczestniczyła w warsztatach tańca jazzowego połączonych z rekreacją i wakacyjnym wypoczynkiem.

W przestrzeni warsztatów tańca uczestnicy prezentowali swoje umiejętności wokalno – taneczne rozwijając jednocześnie styl tańca jazzowego i jego techniki m.in. modern, brodway, afro, tyrical oraz modern jazz z techniką Limon z elementami techniki Graham.

Kunszt swoich umiejętności zaprezentowali przed lokalną widownią na scenie parku Jordanowskiego w Brzozowie podczas pikniku rodzinnego. Każdy dzień tanecznych zmagań warsztatowych wieńczony był zasłużonym czasem na wypoczynek i rekreację. Podopieczni pod okiem opiekunów przemierzali lokalne ścieżki  przyrodnicze, spędzali aktywnie popołudnia przy piłce siatkowej, piłce nożnej czy tenisie stołowym. Pełne przygód gry terenowe przeniosły dzieci do świata planowania i realizacji strategii podchodów, gdzie doświadczali, że współpraca grupowa przynosi najskuteczniejsze wynik. Przejażdżki konne i loty na miotle (zjazd na tyrolce) cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nie zabrakło również tanecznej dyskoteki i ogniska z pieczonymi kiełbaskami oraz jak na pobyt w Bieszczadach przystoi podopieczni odwiedziły również Solinę i skansen w Sanoku.