UWAGA!!! – Tarnobrzeska Sobótka – Zmiana harmonogramu

Uwaga! Uwaga!

Telegram Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Artystycznych „Fram”

Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe rozkład jazdy „Tarnobrzeskiej Sobótki” ulega zmianie.

1. Piątkowy wieczór „Nocy Świętojańskiej” przenosimy z 21-go na 28-go czerwca.

Spotkamy się zatem nad Jeziorem Tarnobrzeskim za tydzień 28 czerwca startując o 21.30 występem zespołu „Ocicanki” a o 22.00 zapraszamy na widowisko „Noc Świętojańska”

1. W sobotę 22 czerwca spektakl „ Czary Mary” odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury o 17.00
  2. Niedzielne wydarzenia 23 czerwca odbędą się w Tarnobrzeskim Domu Kultury:

– o 14.00 wystąpią „Maluchy” ze Studia Tańca i Ruchu „Fram”

– o 18.00 zagra, zatańczy i zaśpiewa Zespół Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy” z Samorządowego Centrum Kultury z Mielca.

Jeszcze raz:

– Sobota 22 czerwca w TDK o 17.00 spektakl „Czary Mary”

– Niedziela 23 czerwca w TDK o 14.00 występ „Maluchów” ze Studia Tańca i Ruchu „Fram” a o 18.00 Zespół Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy” z Samorządowego Centrum Kultury z Mielca.

– Piątek 28 czerwca nad Jeziorem Tarnobrzeskim o 21.30 zespół „Ocicanki” a o 22.00 widowisko „Noc Świętojańska”

Przepraszamy za zmiany w harmonogramie wydarzeń lecz z pełną pokorą względem sił natury czujemy się odpowiedzialni za bezpieczeństwo Wasze i artystów.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia już niebawem.

Ekipa Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Artystycznych „FRAM”